śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (16.08): niehandlowa en

Coś dobrego na dokładkę!

Data dodania: 16 czerwca 2020

Weekendowe zakupy w naszym Centrum zapowiadają się naprawdę wyjątkowo, gdyż na klientów czekają nagrody, że… palce lizać! Każda osoba, która w dniach 27-28 czerwca zrobi zakupy za min. 50zł, otrzyma kupon do restauracji lub kawiarni znajdujących się na terenie centrum handlowego.

Coś dobrego na dokładkę? Najlepszą okazją do tego będzie najbliższy weekend, podczas którego robiąc zakupy w naszym Centrum, klienci będą mogli wygrać kupon i spróbować ulubionej potrawy albo poznać zupełnie nowe smaki korzystając z szerokiej oferty punktów gastronomicznych – począwszy od napojów, poprzez desery, a na daniu głównym kończąc.

Każda osoba, która zrobi zakupy w dniach 27-28 czerwca w godz. 12.00-20.00, na kwotę powyżej 50 zł, 100 zł lub 150 zł, może odebrać nagrodę – kupon do zrealizowania w jednej z restauracji bądź kawiarni na wybrane danie. W akcji kuponowej swoje propozycje kulinarne przedstawią: KFC, Pizza Hut, Burger King, Berlin Döner Kebap, Express Oriental, Mc Donald’s, Costa Coffee, Cukiernia Sowa, a także Sok Shop, Lafaye, Bubble Tea, Grycan.

Ponadto klienci, którzy zapiszą się do naszego newslettera, otrzymają zaproszenie na lody w formie kuponu upoważniającego do odbioru jednej gałki lodów z lodziarni Grycan. Aby wziąć udział w akcji i zdobyć jeden z upominków, należy zgłosić się z paragonem zakupowym do  punktu obsługi klienta.

Regulamin Promocji dostępny tutaj