ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa

English Українська

Zrób zakupy i odbierz nagrodę 14-15 czerwca!

Data dodania: 10 czerwca 2024

Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej do udziału w wyjątkowej akcji promocyjnej „Nagrody wchodzą do gry” w CH Focus, która odbędzie się w dniach 14-15 czerwca! Ta specjalna akcja, zorganizowana tuż przed nadchodzącymi mistrzostwami, to doskonała okazja, aby zrobić zakupy i zdobyć fantastyczne nagrody, idealne dla każdego kibica.

 

Akcja będzie trwała przez dwa dni, od piątku do soboty, w godzinach 12:00-20:00. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych, dołączyć do klubu #maszokazje i zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Promocji. Do wygrania są: szaliki kibica, piłki, koszulki, kubki oraz inne piłkarskie gadżety – wszystko, czego potrzeba, aby poczuć sportowy klimat i przygotować się na mistrzostwa.

 

Dołącz do klubu #maszokazje, aktywuj kupon i zarejestruj swoje paragony z zakupów.

 

 

Dodatkowo podczas akcji odbędzie się Turniej FC24 rozgrywany na 4 stanowiskach z najnowszymi konsolami! Formuła turnieju – OPEN – osoby niepełnoletnie muszą okazać pisemną zgodę opiekuna na udział w turnieju. Zgłoszenia do turnieju przyjmujemy mailowo pod adresem: biuro@idea-sport.pl Mieszany system rozgrywek: faza grupowa + faza finałowa. Start o godz. 13:00 w sobotę 15 czerwca. Do wygrania będą karty podarunkowe na zakupy.

 

Z promocji wyłączone są paragony ze sklepu Carrefour i Media Expert. Liczba nagród jest ograniczona. Regulamin akcji dostępny w Punkcie Obsługi Promocji.