Dołącz do klubu #maszokazje

ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (21.08): niehandlowa

English Українська

Zewnętrzny plac zabaw już otwarty!

Data dodania: 20 lipca 2022

Przed naszym Centrum powstało nowe miejsce do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu. To wielofunkcyjna przestrzeń na świeżym powietrzu dla dzieci w każdym wieku.

 

Nasi klienci od dzisiaj zyskali nowe miejsce do wspólnej zabawy. Wyposażenie placu zabaw zostało dobrane tak, aby spełniać oczekiwania starszych jak i mniejszych dzieci. Głównym, a zarazem największym elementem placu, jest zestaw integracyjny ze zjeżdżalniami oraz drabinkami. Z tej atrakcji skorzystają maluchy, a także dzieci z niepełnosprawnościami. Na dzieci czekają także gumowe, przyjazne figurki gąsienicy oraz pszczółki. Z kolei dla starszych dzieci powstał zestaw sprawnościowy do podciągania się i pokonywania przeszkód. Chwilę wytchnienia zapewni podwójna huśtawka – z jednej strony ma zamontowane siedzisko typu bocianie gniazdo, a tuż obok niestandardowe podwójne stanowisko dla rodzica i malucha, zapewniające bezpieczną zabawę mniejszym pociechom. Na dzieci lubiących rywalizację czeka wyjątkowe urządzenie sprawnościowe, czyli wyścig rowerków. Jazda na jednośladach napędza diody wyświetlające się na panelu. Zadaniem użytkowników jest szybkie pedałowanie, które powoduje przesuwanie się świecących punktów w kolorze czerwonym i niebieskim oraz zwalnianie przed przejściem dla pieszych. Wygrywa ten zawodnik, który jako pierwszy dotrze na metę.

 

Z myślą o rodzicach i opiekunach plac został wyposażony w komfortowe ławki, na których można odpocząć i zrelaksować się obserwując przy tym zabawę dzieci. Dodatkowo, powstały również stoły piknikowe, przy których będzie można posilić się miedzy zabawami.

 

Strefa została zaprojektowana w przyjaznej, nowoczesnej stylistyce, wpisującej się w nasze zabytkowe otoczenie. Teren placu pokrywa bezpieczna nawierzchnia, która zapewni odpowiednią amortyzację, a całość jest ogrodzona i monitorowana. Nowa przestrzeń znajduje się przed naszym centrum od strony ul. Jagiellońskiej, obok restauracji Bierhalle.

 

Serdecznie zapraszamy!