sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (21.07): niehandlowa en

Zerwij sobie nagrodę

Data dodania: 18 marca 2019

Nasze centrum handlowe rozkwitnie na wiosnę! Na pasażu stanie gigantyczne drzewo, a wokół niego powstanie żółto-zielony dywan usłany żonkilami. A wszystko to z okazji akcji „Zerwij sobie nagrodę”, którą zaplanowaliśmy w okresie 25-31 marca br. W tych dniach zakupy w centrum będą premiowane prezentem gwarantowanym.

Kalendarzowa wiosna rozpoczyna się 21 marca. Zgodnie z tradycją niektórzy dla uczczenia kończącej się zimy zatopią symboliczną kukłę – marzannę, inni skorzystają z nieformalnego dnia wagarowicza. A  my zachęcamy, by rozpoczęcie nowej, długo wyczekiwanej pory roku uczcić wiosennymi zakupami, za które będzie można otrzymać m.in. karty prezentowe.

Wystarczy w dniach 25-31 marca 2019 odwiedzić nasze centrum i dokonać zakupów na kwotę minimum 100 zł, a następnie – po okazaniu paragonu na specjalnie przygotowanym stanowisku oraz pobraniu aplikację Shopfun – zerwać jedno z zawieszonych na drzewie jabłek z nagrodą. Do wygrania są karty prezentowe oraz żonkile w doniczkach. Liczba nagród jest ograniczona.

Akcja „Zerwij sobie nagrodę” odbędzie się w dniach 25-31 marca
w godzinach 12.00-20.00.