nie: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (27.06): handlowa en

WYSTAWA MASZA I NIEDŹWIEDŹ!

Data dodania: 9 czerwca 2021

Przenieść się do świata baśni, w którym mieszkają niezwykłe postaci i móc przeżyć wraz z nimi niesamowite przygody to marzenie wielu dzieci. Z takiej okazji już wkrótce będą mogli skorzystać najmłodsi mieszkańcy Bydgoszczy i okolic, dla których w dniach 11 czerwca – 10 lipca nasze Centrum przygotowało wyjątkową wystawę. Zapraszamy na nią wszystkie dzieci, które uwielbiają bajkowych bohaterów – Maszę i  Niedźwiedzia, a dodatkową przyjemność sprawia im odgadywanie zagadek. W trakcie wydarzenia na małych gości, oprócz świetnej zabawy, czeka mnóstwo zadań i konkurencji do wykonania.

 

Dziecięcy świat wyobraźni tworzą sympatyczni bohaterowie ze znanych bajek, do których z całą pewnością należy rezolutna, mała dziewczynka o imieniu Masza wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Niedźwiedziem. Ponadto, dzieci uwielbiają łamigłówki i wyzwania, dlatego, wcielenie się w rolę detektywa sprawia im ogromną radość.

 

Wystawa składa się z kilku stanowisk o charakterze edukacyjnym i ekologicznym, ukazujących tytułowych bohaterów w różnych sytuacjach oraz związane z nimi zadania do wykonania. Każdy uczestnik otrzymuje specjalne akcesoria – lupę i mapę – ułatwiające mu zwiedzanie, a przede wszystkim znalezienie ukrytych zwierząt i przedmiotów. Na małych detektywów czeka moc przygód, m.in.: zwiedzanie domku Niedźwiedzia i strefy leśnych zwierząt, ciekawostki w bajowym ogródku oraz łapanie motylków. Ponadto uczestnicy będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Maszą i Niedźwiedziem. Każde dziecko, które przejdzie przez wszystkie stanowiska i wypełni mapę ze zwierzątkami, otrzyma eko niespodziankę – sadzonkę w doniczce.

 

Kup bilet już dziś!

 

 

 

 

 

Cennik biletów:

– bilet ulgowy – 14 zł

– bilet normalny – 16 zł

– bilet rodzinny (2+1) – 36 zł

– bilet grupowy (powyżej 10 osób) – 10 zł

Wstęp bezpłatny dla dzieci do 2 r.ż.

 

Ilość osób odwiedzających wystawę w danym czasie jest limitowana. Bilety można zakupić poprzez platformę ebilet.pl. Na jeden numer telefonu można dokonać rezerwacji maksymalnie 4 bezpłatnych biletów na piątek lub sobotę.

 

 

 

Na wszelkie pytania udzielimy odpowiedzi od pod numerem telefonu 513 108 803 lub mailowo: maszainiedzwiedz@x-5.pl 

 

 

Wystawa zlokalizowana będzie na parterze galerii obok salonu Guess. W związku z aktualnymi obostrzeniami, organizator zadba o bezpieczeństwo gości oraz o zachowanie procedur chroniących ich zdrowie, aby mogli bezpiecznie uczestniczyć w wydarzeniu.