ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa

English Українська

WYPRZEDAŻE CZAS START! NOWOROCZNE OKAZJE DLA KAŻDEGO

 
Nowy rok, nowe postanowienia i… okazja do wyjątkowych zakupów w trakcie poświątecznych, zimowych wyprzedaży. Na ten okres w roku czekają wszyscy łowcy niższych cen, a my podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy okazyjnych zakupach. Do wyprzedaży należy się bowiem dobrze przygotować!

Moda

Uroda

Dom

Rozrywka

Zanim wybierzemy się na poświąteczne przeceny, zweryfikujmy nasze potrzeby – zarówno te w szafie i w kosmetyczce, jak i te w naszych mieszkaniach. Bo przecież wyprzedaże to dobry moment, by zadbać o każdą sferę naszego życia. W dużo niższych cenach, nawet z 80-procentowym rabatem, możemy zakupić produkty, które upatrzyliśmy sobie już jakiś czas temu, gdy były w regularnej kolekcji, ale też, wśród licznych przecen, znajdziemy perełki, którymi pochwalimy się przed znajomymi.
 
Po zweryfikowaniu potrzeb warto ustalić budżet, jaki możemy przeznaczyć na przecenione rzeczy. Okazje często potrafią nadwyrężyć domowe wydatki, kupujmy więc z głową i rozwagą, sprawdzając w sklepie, czy istnieje możliwość zwrotu lub wymiany towaru. Wiele miejsc to oferuje. Jeśli zależy nam na jakiejś rzeczy w konkretnym rozmiarze, najlepiej udać się po nią na początku sale. Jeśli lubimy naprawdę niskie ceny, odczekajmy 3-4 tygodnie, wtedy okazje są najkorzystniejsze. Wybierajmy też rzeczy ponadczasowe, takie, które posłużą nam na lata!
 

Mówią o nas

Focus Bydgoszcz
Doskonała
4.5
Na podstawie 11053 recenzji
Sympatyczna galeria 🥥🥥🥥🥥🥥🥥🥥🥥🥥🥥
Fajne sklepy w kompaktowej kubaturze , tylko ten parking niezbyt obszerny.
Wszystko git, ale ogromnym minusem jest zbyt silny zapach, który czuć w całej galerii. Jego zapach jest tak intensywny, że osoby, które zmagają się z astmą, po prostu walczą wewnątrz całego obiektu o przetrwanie, żeby się nie udusić.
Super miejsce na zrobienie dobrego zakupu do domu i nie tylko także dla siebie
Coś potrzebujesz to tu znajdziesz wszystko
Wspaniałe miejsce pracy 😜
Media Expert ,przy zakupie komórki otrzymałem niesprawną ładowarkę , po zgłoszeniu tego faktu od razu otrzymałem nową dobrą .
Każdy znajdzie coś dla siebie. Dużo sklepów odzieżowych, bogata oferta gastronomiczna, kawiarnie i kino. Jeśli ktoś lubi spędzać wolny czas w galeriach to ta na pewno przypadnie mu do gustu.
Dobra lokalizacja. Dużo sklepów . Parking.
Great shops, nice location very good transport links. Clean and tidy
js_loader