ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (02.04): handlowa

English Українська

W ATRIUM GAME ZONE czas na CS:GO!

Data dodania: 27 marca 2023

 

Wszystkich fanów CS zapraszamy na turnieje Counter Strike Global Offensive.

 

Gdzie: w naszych galeriach na terenie całej Polski.

 

Kiedy: w weekendy, od połowy marca do połowy maja (szczegółowy harmonogram poniżej).

 

Jak: zacznij od wysłania zgłoszenia na adres: zapisy@atriumgamezone.pl lub wejdź na stronę: Atrium Counter Strike Turniej 2023 – Atrium Game Zone

 

W temacie maila wpisz nazwę miasta i galerii, gdzie chcesz wystartować.

 

W treści maila podaj dane: imię i nazwisko, nick (opcjonalnie), datę urodzenia (jeśli masz poniżej 18 lat, możesz przystąpić do turnieju za pisemną zgodą opiekuna prawnego) oraz numer telefonu do dalszego kontaktu.

 

Do zgarnięcia są cenne nagrody:

  • karty prezentowe o wartości 1000, 500 i 300 zł
  • sprzęt gamingowy od naszych partnerów: Genesis, Actina i LG
  • najlepsze skiny.

 

Dzięki partnerom akcji ATRIUM GAME ZONE – właścicielom marek Genesis, Actina i LG – uczestnicy turnieju będą grać na sprzęcie wysokiej jakości, zapewniającym doskonałe wrażenia.

Turniej odbywa się w systemie pucharowym, czyli przegrany odpada z dalszej rywalizacji. Zawodnicy grają na jednej z trzech map wybieranych losowo przez admina, zaś finał jest przewidziany w formule do dwóch wygranych map.

 

Dodatkową atrakcją jest rywalizacja na mapce czasowej. W każdy weekend najszybszy uczestnik  otrzyma w nagrodę AK-47 Asiimov, a ten, który zanotuje najlepszy czas w rywalizacji generalnej – skin Huntsman Night. Na rywalizację czasową nie obowiązują zapisy. Na specjalnie wydzielonych stanowiskach uczestnicy mogą spróbować swoich sił w trakcie całego wydarzenia.

 

 

HARMONOGRAM TURNIEJU CS:GO

 

17-18 MARCA – ATRIUM MOLO (SZCZECIN)

 

24-25 MARCA – ATRIUM TARGÓWEK (WARSZAWA)

 

31 MARCA – 1 KWIETNIA – ATRIUM REDUTA (WARSZAWA)

 

14-15 KWIETNIA – ATRIUM PROMENADA (WARSZAWA)

 

21-22 KWIETNIA – ATRIUM KASZTANOWA (PIŁA)

 

29-30 KWIETNIA – CENTRUM HANDLOWE FOCUS (BYDGOSZCZ)

 

12-13 MAJA – GALERIA DOMINIKAŃSKA (WROCŁAW)

 

 

Zapoznaj się z regulaminem. Turniej CS:GO jest przeznaczony dla osób pełnoletnich. W przypadku osób poniżej 18. roku życia do udziału niezbędna będzie zgoda opiekuna prawnego.

Ale turniej to nie wszystko! W ATRIUM GAME ZONE czekają na wszystkich gry cieszące się wielką popularnością.

 

Strefa PlayStation 5, gdzie rządzi FIFA 23.

 

 

Strefa gier retro: oryginalne konsole i komputery sprzed trzydziestu lat, między innymi NES, doskonale znane z lat 90. Nintendo z hitowymi grami Mario Bros i Contra, „wiekowe” pecety z grami takimi jak Deluxe Ski Jump czy IceTower, stare modele PlayStation, na których można wcielić się na przykład w kierowcę rajdowego w grze z serii Colin McRae. Dzieci też będą się tu doskonale bawić, bo przygotowaliśmy gry dla pokolenia, które nie pamięta tych „przedpotopowych” sprzętów.

 

 

W ATRIUM GAME ZONE odkryjesz prawdziwe multiwersum, w którym możesz przeskakiwać z gry zręcznościowej na edukacyjną, z konsoli na symulator, z oldskulowego komputera na równie „zabytkowe” automaty.