śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (16.08): niehandlowa en

Upiększymy Twój balkon

Data dodania: 1 czerwca 2020

Czas na balkonowe, kolorowe lato! W dniach 3-13 czerwca na miłośników roślin i nie tylko w naszym Centrum czekają wspaniałe nagrody. Klienci, którzy zrobią w tym czasie zakupy, otrzymają wyjątkowe upominki w postaci ozdób na balkon bądź do ogrodu, karty podarunkowe na zakupy, a także zioła w doniczkach.

 

 

Czerwiec to odpowiedni czas na zaplanowanie kwiatowych aranżacji na balkonie i w ogrodzie. Podczas trwającego sezonu ogrodniczego przygotowaliśmy wyjątkową akcję pod hasłem „Upiększymy Twój balkon!”.

 

 

Każda osoba, która w dniach 3-13 czerwca, w godz. 13.00-19.00, zrobi zakupy w naszym Centrum na kwotę minimum 100 zł, otrzyma wyjątkową nagrodę – kolorowe świecące kule dekoracyjne, które przyozdobią taras, balkon, ogródek bądź mieszkanie. Klienci, którzy dokonają zakupów na kwotę powyżej 200 zł, zdobędą kartę podarunkową o wartości 30 zł do zrealizowania w sklepach na terenie galerii. Natomiast osoby, które dołączą do naszego newslettera otrzymają zioła w doniczkach. Aby wziąć udział w akcji i wygrać jedną z atrakcyjnych nagród, należy zgłosić się z paragonem zakupowym do  punktu obsługi klienta.

 

 

 

Zapraszamy!