ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (12.02): niehandlowa

English Українська

Turniej szachowy!

Data dodania: 21 stycznia 2023

 

Po raz kolejny nasze centrum zmieni się w scenę dla szachistów. Już 4 lutego br. odbędzie się turniej rangi Otwartych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w szachach błyskawicznych indywidualnych i drużynowych. W rozgrywkach mogą wziąć udział zarówno doświadczeni gracze, jak i amatorzy w różnych kategoriach wiekowych.

 

Do udziału w Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych mogą zgłosić się wszyscy zainteresowani. Turniej ma formułę otwartą. W rozgrywkach indywidualnych wezmą udział zarówno licencjonowani zawodnicy jak i amatorzy. Wpisowe do turnieju indywidualnego wynosi 30 zł dla osób dorosłych i 25 zł dla juniorów (rocznik 2005 i młodsi). Dla najlepszych zawodników przewidziano nagrody pieniężne: za miejsca I – X, dla kobiet za miejsca I – III oraz dla amatorów za miejsca I -III. Zapisy przyjmowane są poprzez stronę:Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Województwa K-P w Szachach Błyskawicznych. (chessarbiter.com)

 

Rundy odbędą się 4 lutego br. w godzinach 10.00-13.00. Na 10 minut przed rozpoczęciem turnieju przewidziana jest odprawa techniczna dla uczestników.

 

 

W Drużynowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych mogą wziąć udział zawodnicy zrzeszeni w klubach szachowych działających na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Turniej będzie odbywać się w sobotę 4 lutego br. w godzinach 15.00-18.00. Również 10 minut przed rozpoczęciem pierwszej rundy przewidziana jest odprawa techniczna dla uczestników. Do turnieju można zgłaszać się poprzez stronę internetową: Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych (chessarbiter.com)

 

Obowiązują wcześniejsze zapisy online do dnia 2 lutego włącznie.

 

Serdecznie zapraszamy!