ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.05): niehandlowa

English Українська

TURNIEJ COUNTER STRIKE!

Data dodania: 4 maja 2024

Dołącz do emocjonującej rywalizacji w najnowszej odsłonie turnieju Counter Strike w ramach PLAY GAME ZONE! Focus stanie się miejscem emocjonujących zmagań graczy – i to już 18 maja!

 

Turniej COUNTER STRIKE 2 w Focus odbędzie się w sobotę, 18 maja. Aby walczyć o atrakcyjne nagrody, zgłoś się do rywalizacji, wypełniając formularz rejestracyjny dostępny tutaj>>>

 

Turniej odbywa się w formule 1 na 1. Po zgłoszeniu otrzymasz potwierdzenie rejestracji, a później możesz oddać się już wyłącznie szlifowaniu swoich umiejętności do wielkiej rozgrywki. Obowiązuje limit miejsc na turniej – 256 osób, więc zgłaszaj się jak najszybciej. Szczegółowe informacje dotyczące rozgrywki przekażemy graczom mailowo oraz podczas odprawy technicznej tuż przed turniejem. Turniej rozpocznie się o godzinie 11:00, potwierdzanie obecności rozpoczniemy godzinę wcześniej.

 

Rejestrujcie się już dzisiaj i walczcie o nagrody – 1000, 500 i 300 złotych na karcie prezentowej oraz sprzęt gamingowy od naszych Sponsorów.

 

Dodatkową atrakcją będzie rywalizacja na mapie czasowej CS 2, gdzie do wygrania będą skiny oraz nagrody rzeczowe. Na tę formę zmagań nie obowiązują zapisy.

 

Play Game Zone to nie tylko turniej Counter Strike 2, ale również akcja gamingowa, podczas której będziecie mogli skorzystać ze strefy:

– RETRO (konsole, komputery, maszyna arcade),

– KONSOL (PlayStation 5),

– LEAGUE OF LEGENDS powered by Alior Bank,

– VR.

 

Szczegółowe informacje dotyczące rozgrywki przekażemy graczom mailowo oraz podczas odprawy technicznej tuż przed turniejem. Turniej rozpocznie się o godzinie 11:00 do godziny 19:00 przy Reserved Kids, potwierdzanie obecności rozpoczniemy godzinę wcześniej.

 

REGULAMIN AKCJI ZNAJDZIECIE tutaj: Regulamin PLAY GAME ZONE

 

Przypominamy, że osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w rozgrywce. Specjalny formularz dostępny jest TUTAJ.

 

Nasza strefa będzie czynna już w piątek 17 maja od godz. 13:00 do 19:00 oraz w sobotę 18 maja od 11:00 do 19:00.

 

Partnerami akcji są: Actina, LG, Savio, Huzaro oraz Alior Bank.