pt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (05.12): niehandlowa en

Targi Mieszkaniowe “Mieszkaj w dobrym stylu”

Data dodania: 22 listopada 2021

W dniach 26-27 listopada w naszym Centrum odbędą się Targi Mieszkaniowe „Mieszkaj w dobrym stylu”! Planujesz zakup własnego mieszkania? A może szukasz ciekawych inspiracji do aranżacji wnętrz? To doskonała okazja, aby zapoznać się z aktualnymi ofertami na rynku nieruchomości i poznać najnowsze trendy w urządzaniu czterech ścian. Z takiej możliwości już wkrótce będą mogli skorzystać mieszkańcy Bydgoszczy i okolic, którzy w ostatni weekend listopada odwiedzą nasze Centrum.

 

Podczas wystawy swoje propozycje zaprezentują deweloperzy: Apro Investment, Rodźko Dewelopment, Expobud, Lem-bud, Pres i firmy zajmujące się aranżacją wnętrz, takie jak: salon meblowy Baxpol, a także pojawi się stoisko firmy Virtus Sun, która oferuje panele fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Zainteresowani będą mogli porównać najlepsze oferty, skorzystać z profesjonalnego doradztwa. W tych dniach eksperci i specjaliści będą udzielać informacji związanych z zakupem wymarzonej nieruchomości, służyć poradą m.in. w kwestiach prac remontowo-wykończeniowych, projektowaniu wnętrz i odnawialnym źródłom energii.

 

Targi odbędą się na parterze, w okolicach sklepu SMYK, 26 listopada (piątek), godz. 12-19 i 27 listopada (sobota), godz. 10-17.