pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (18.04): niehandlowa en

Stylistka

W trosce o bezpieczeństwo, do odwołania zawieszamy działalność naszej stylistki w punktach sprzedaży naszego centrum.

Zapraszamy na najbliższy live ze stylistką z salonu Lynx Optique 01 kwietnia 2021 o godzinie 20:00.

 

Angelina Felchner

ANGELINA FELCHNER

doradca wizerunkowy i osobista stylistka. Pracuje w branży modowej od ponad 10 lat. Współtworzy cykliczne warsztaty kierowane do wszystkich kobiet, zarówno prowadzących biznes, jak i mniej aktywnych zawodowo. Ekspert w programach telewizyjnych o tematyce modowej. Dziennikarz i redaktor tekstów modowych i nie tylko. Swoje doświadczenie zdobywa do dzisiaj poprzez współpracę z osobami publicznymi i instytucjami kładącymi nacisk na odpowiedni wizerunek. Prywatnie miłośniczka historii mody, zdobnictwa, dobrego kina oraz zwierząt.

OPINIE

 • Angelina jest mistrzynią w tworzeniu szafy kapsułowej, w której wszystko do siebie pasuje. Umiejętnie łączy klasykę z trendami. Zakupy stają się przyjemnością jak nigdy:)
  Agnieszka, projekt manager
 • Angie nie narzuca rozwiązań, ale słucha i umiejętnie dobiera stylizacje do osobowości. Nie mogę się doczekać kolejnych zakupów!
  Monika, pracownik biurowy
 • Kobieta pełna pasji, która w punkt trafi z odpowiednią stylizacją dla nas. Wszystko pięknie wytłumaczy, opowie, poświęci czas. Nie krytykuje, nie ocenia, szuka najlepszego rozwiązania dla naszej urody i sylwetki. Cieszę się, że miałyśmy okazję się poznać.
  Natalia, dietetyczka
 • Same trafne wybory. Jestem pod wrażeniem precyzji, wiedzy i umiejętności. Wsparcie Angeliny to przede wszystkim oszczędność czasu i świadomość, że dobrze zainwestowałyśmy nasze pieniądze.
  Paulina, bizneswoman