Dołącz do klubu #maszokazje

ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.06): handlowa

English Українська

Przywitanie wakacji ze SpongeBobem

Data dodania: 21 czerwca 2022

Czas rozpocząć wakacje! Już 25 czerwca odbędzie się specjalne wydarzenie dla wszystkich mniejszych oraz większych dzieci. Do wspólnego świętowania zakończenia roku i rozpoczęcia długiego wypoczynku zaprasza optymistycznie nastawiony do życia przedstawiciel gatunku gąbek morskich, czyli SpongeBob!

 

Uwielbiany przez młodszych i starszych SpongeBob na co dzień mieszka w podwodnym miasteczku Bikini Dolne. Jednak w najbliższą sobotę pojawi się ze specjalną wizytą w naszym Centrum, aby spędzić wspólnie czas ze swoimi przyjaciółmi. Dla nich wszystkich zaplanowano wyjątkowe atrakcje.

 

W miasteczku, które powstanie na parterze galerii będzie można pstryknąć sobie fotkę ze SpongeBobem, a pamiątkowym wspólnym zdjęciem pochwalić się w mediach społecznościowych. Dla fanów SpongeBoba przygotowano jeszcze jedną atrakcję, jaką jest Tunel Śmiechu, sprawiający, że każdy popłacze się ze śmiechu.

 

Dodatkowo, wszystkie dzieci będą mogły odwiedzić dom bohatera, czyli wskoczyć do Wielkiego Dmuchanego Ananasa oraz pobawić się w strefie trampolin. Będzie także okazja do zagrania w kółko i krzyżyk oraz do zapolowania na Meduzę i Gacusia. Dla gości przygotowane zostanie także stoisko do malowania buziek. Ponadto, na wszystkich uczestników zabawy czekać będą dyplomy i upominki.

 

Wydarzenie odbędzie się 25 czerwca w godz. 11:00 – 19:00. Udział w atrakcjach jest bezpłatny.