ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.05): niehandlowa

English Українська

Przeżyj smerfną przygodę!

Data dodania: 20 maja 2024

Magiczna kraina Smerfów zawita już 24-25 maja do Focusa! Nasze centrum opanują mali niebiescy bohaterowie, którzy przygotowali moc atrakcji dla całych rodzin. Przygotuj się na niezapomnianą podróż przez świat Smerfów, gdzie każdy krok to nowa przygoda i pełne radości doświadczenie.

 

Tych bohaterów nie trzeba przedstawiać ani dzieciom ani dorosłym! Smerfy – najbardziej rozpoznawalni serialowi bohaterowie od lat 50 XX wieku. Zdobyły serca wielu pokoleń i stały się jedynym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych brandów na świecie. Ich duże i małe przygody uczą ważnych wartości takich jak: przyjaźń, współpraca, odwaga, przywiązanie do swojej społeczności, bezinteresowna pomoc.

 

Zapraszamy do udziału w wyjątkowych atrakcjach dla całej rodziny. Odwiedź Zaczarowany Las i odkryj naszych ukrytych, smerfnych przyjaciół, którzy czekają na Ciebie z uśmiechem na twarzy. Gdy ich odszukasz, koniecznie przybij pieczątkę na dyplomie. Następnie przenieś się do treningowej areny, gdzie Osiłek zaserwuje Ci wyzwanie, abyś mógł sprawdzić swoje umiejętności. Strzał z łuku, rzut do celu, a może trening refleksu? Ale to jeszcze nie koniec! Na wszystkie dzieci czekają również magiczne eksperymenty Pappy Smerfa, słodkości od Łasucha i wiele innych atrakcji, które uczynią ten dzień wyjątkowym.

 

Impreza odbędzie się w godz. 12:00 – 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

W programie:

  • Przygoda w Zaczarowanym Lesie: Przeszukaj naszą wioskę w poszukiwaniu trzech ukrytych smerfów i zdobądź dyplom Smerfa Tropiciela.
  • Trening Osiłka: Przyjmij sportowe wyzwanie przygotowane specjalnie dla Ciebie przez Osiłka, strzelaj z łuku, sprawdź swoje celne oko oraz refleks.
  • Kącik Lalusia: Zmień się w jednego z naszych smerfów, stwórz własnoręcznie maskę i przekonaj się, czy do twarzy Ci w niebieskim kolorze.
  • Smerfastyczny uśmiech: Wyjątkowa okazja na pamiątkowe zdjęcie z Smerfem, Pappą Smerfem oraz Smerfetką.
  • Słodkości od Łasucha: Stwórz unikalną etykietkę dla swojego ciasteczka razem z nami, aby zabrać je jako pamiątkę z wydarzenia do domu lub podarować bliskim.
  • Eksperymenty Pappy Smerfa: Odkryj strefę z kolorowymi eksperymentami, w których każdy może spróbować swoich tajemnych mocy.
  • Konstrukcja Pracusia: Przesuwaj nasze przekładnie, aby stworzyć obrazek tańczących smerfów!