ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

czw: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (03.03): niehandlowa

English Українська

Pakujemy prezenty!

Data dodania: 5 grudnia 2023

W dniach 14-17 grudnia nasze centrum zamienia się w miejsce pełne świątecznej magii! Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego pakowania prezentów!

 

Aby wziąć udział, wystarczy:

  1. Zrobić zakupy w sklepach i punktach usługowych na terenie Centrum Handlowego Focus w dniach 14-17 grudnia w godzinach 9:00 – 21:00 na kwotę min. 50 zł. Możesz łączyć maksymalnie dwa paragony, a do promocji zaliczają się także paragony od 06.12!
  2. Dołączyć do klubu #maszokazje oraz aktywować kupon (maksymalnie dwa kupony na osobę).
  3. Zgłosić się do stanowiska „Pakowanie Prezentów na stoisku Dekobal”, okazując paragon fiskalny potwierdzający zakupy. Każdy zarejestrowany paragon zostanie oznaczony pieczątką, uprawniającą do wzięcia udziału w promocji.

 

Szczegóły:

  • Jeden paragon może być użyty w promocji pakowania prezentów tylko raz.
  • Wyłączone są paragony za zakup napojów alkoholowych, produktów tytoniowych, produktów leczniczych, zakładów lotto, gier liczbowych i losowych, zakładów bukmacherskich oraz inne dowody zakupów niebędące paragonami fiskalnymi.

 

Pakuj z Nami, Ciesz Się Świętami! Dołącz do nas w Centrum Handlowym Focus i poczuj atmosferę radosnych zakupów. Punkt Pakowania Prezentów znajdziesz na parterze galerii w pobliżu salonu Bytom.