ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

czw: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (28.07): niehandlowa

English Українська

Nakręć się na wrotki!

Data dodania: 23 lipca 2024

Szukacie pomysłu na ciekawe i aktywne spędzenie wakacyjnych dni z Waszymi pociechami? Zapraszamy na letnią atrakcję do naszego centrum!  Od 1 lipca do 28 lipca, codziennie w godzinach 12:00 – 20:00, nasz specjalnie przygotowany tor wrotkarski na placu zewnętrznym będzie czekał na wszystkich, którzy chcą nauczyć się jazdy na wrotkach lub mają ochotę doskonalić swoje umiejętności.

 

To wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jazda na wrotkach to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonały sposób na aktywność fizyczną, poprawienie kondycji i umiejętności równowagi.

 

Czekają na Was:

  • Bezpłatne wypożyczenie wrotek na miejscu – wystarczy przyjść, dołączyć do klubu #maszokazje, aktywować kupon i wybrać odpowiedni sprzęt.
  • Tor dostępny jest dla wrotek i rolek.
  • Możliwość korzystania z własnych wrotek lub rolek.

Bez względu na to, czy jesteś początkującym czy doświadczonym wrotkarzem, gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane chwile. Nasza wrotkarnia to idealne miejsce na aktywne spędzenie wolnego czasu w sercu miasta. Możecie wspólnie z dziećmi, wnukami czy przyjaciółmi przeżyć niezapomniane wakacyjne przygody.

 

Z wrotkarni mogą korzystać dzieci od 4 roku życia. Dzieci i młodzież od 4 do 12 lat mogą korzystać z Wrotkarni wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów. Młodzież w wieku od 12 do 18 lat może korzystać bez opiekuna, lecz po okazaniu jego pisemnej zgody. W wypożyczalni czekają wrotki w rozmiarach 28 – 43 oraz ochraniacze i kaski.

 

Uwaga! W przypadku złych warunków pogodowych tor będzie nieczynny.

Nie czekaj, wskakuj na wrotki i dołącz do nas w CH Focus.

 

Dołącz do klubu #maszokazje już teraz >>>

Kliknij i załóż konto lub zaloguj się.

 

Aktywuj kupon jak będziesz na miejscu przy wypożyczalni, pokaż obsłudze i korzystaj z bezpłatnej atrakcji.

Aby skorzystać należy wyrazić zgodę na newsletter oraz profilowanie w programie #maszokazje. Zgody zaznacz w zakładce „Moje konto”.