sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (21.07): niehandlowa en

Karta prezentowa dla firm

Szanowni Państwo,
W związku z koniecznością dostosowania serwisu KARTA PREZENTOWA naszego Centrum do nowych przepisów wchodzących w życie na terenie Unii Europejskiej, z dniem 13 stycznia 2018 roku sprzedaż KART PREZENTOWYCH zostaje tymczasowo zawieszona.
Od dnia 13 stycznia 2018 roku nie będzie możliwy zakup KARTY PREZENTOWEJ. Wszystkie ważne KARTY PREZENTOWE zakupione przed tym dniem są jednak nadal aktualne i można bez zmian realizować nimi transakcje u wszystkich partnerów honorujących płatność KARTĄ PREZENTOWĄ.
Dołożymy starań, aby Państwa ulubiony serwis, KARTA PREZENTOWA, powrócił do Centrum jak najszybciej i nadal sprawiał Państwu oraz obdarowanym przez Państwa osobom wiele radości.
Karta Prezentowa, czyli przedpłacona karta płatnicza, może mieć wartości od 40 do 650 zł i może być wykorzystana we wszystkich naszych sklepach, w których przyjmuje się płatność MasterCard.
Karta traci ważność po 9 miesiącach lub po wykorzystaniu dostępnych na niej środków i nie może zostać doładowana ponownie.
Wszelkich informacji udzieli również punkt sprzedaży kart lub Dyrekcja Centrum.
Chcesz uzyskać więcej informacji  skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 52 554 35 00 lub napisz na atriumfocus@aere.com
Regulamin karty prezentowej
W przypadku transakcji łączonych (np. karta podarunkowa + karta płatnicza) należy zapoznać się ze strategią sprzedaży danego sklepu. W wybranych punktach sprzedaży nie ma możliwości płatności kilkoma kartami podarunkowymi na raz lub dokonania dopłaty gotówką/ kartą płatniczą.