ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa

English Українська

Interaktywna wystawa robotów i nowoczesnych technologii!

Data dodania: 5 lutego 2024

Interaktywna wystawa robotów i nowoczesnych technologii RoboExpo po raz pierwszy w Bydgoszczy!

 

Od 7 lutego do 21 kwietnia w Focusie otworzy swoje drzwi niesamowita wystawa robotów i nowoczesnych technologii. Na terenie 700 m² zobaczycie nowoczesne roboty z całego świata, które wcześniej można było podziwiać jedynie w filmach na YouTube.

 

Wśród prezentowanych robotów znajduje się robot wyglądający jak prawdziwy Elvis Presley, słynny pies Aibo najnowszej generacji, który zademonstruje wszystkie nawyki prawdziwych psów. Z kolei Promobot V4 jest prawdziwym gościem z przyszłości. Jego bracia już pracują w ośrodkach medycznych i nawet czytają wiadomości na amerykańskim kanale telewizyjnym. Jednak to nie wszystko, robot Unitree A1 – gwiazda internetowych filmów, pokaże swoje możliwości na żywo. Pepper, super technologiczny robot z Japonii, zaskoczy Cię płynnością swoich ruchów.

 

Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości przygotowano aż pięć stref, w tym strefę rozszerzonej rzeczywistości z innowacyjnymi okularami HoloLens. Selfie-lustro, które zrobi Ci pełnometrażowe zdjęcie i wyśle je do konkursu piękności lub na e-maila.

 

Nie zabraknie również hologramów 3D, które zaskoczą Cię swoim realizmem, a robot AxiDraw narysuje dla Ciebie obraz technologiczny.

 

Przyjdź i przekonaj się, jak fascynujący może być świat technologii! Czekamy na Ciebie!

 

Wystawa będzie zlokalizowana na parterze galerii obok salonu H&M i czynna codziennie w godz. 10:00 – 20:00

 

Bilety do nabycia już online ROBOEXPO

 

Ceny:

  • dla grup dzieci od 10 osób 35 zł
  • indywidualne dorośli oraz dzieci 59|39 zł w weekendy 65|45 zł

 

Bilet jest ważny przez cały dzień, można wejść i wyjść nieograniczoną ilość razy. Spędzisz z nami co najmniej 2 godziny. Dzieci do 14 lat mogą zwiedzać wystawę tylko w towarzystwie osoby dorosłej!

 

Przy zakupie pakietu promocyjnego otrzymasz 1 bilet dla osoby dorosłej + 1 bilet dla dziecka ze zniżką 50% + dowolny warsztat w specjalnej cenie! Promocja obowiązuje tylko w dni powszednie i przy zakupie pakietu przez stronę internetową.