ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa

English Українська

Festiwal japoński!

Data dodania: 8 czerwca 2024

おはよう Ohayo Gozaimasu!

 

Czy jesteś miłośnikiem Japonii i Azji? A może zawsze chciałeś zobaczyć jak tam jest, skosztować wschodniej kuchni i posłuchać tamtejszych rytmów? Już w sobotę i niedzielę 22-23 czerwca będzie do tego znakomita okazja! Serdecznie zapraszamy na letnią edycję słynnego festiwalu Ningyo – Ningyo Matsuri, który odbędzie się w formie japońskiego targu.

 

Podczas tego niezwykłego wydarzenia będziecie mogli zakupić unikalne produkty prosto z Japonii: od pięknych dzieł sztuki, przez antyki i rękodzieło, po wyśmienite produkty spożywcze, kimona, japońskie noże i rzadkie płyty winylowe. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i entuzjastów japońskiej estetyki!

 

Po licznych atrakcjach na pewno zgłodniejecie, dlatego przygotowaliśmy dla Was strefę gastro pełną kulinarnych niespodzianek. Znajdziecie tam rameny, nigiri, sushi, bułeczki bao, mochi i wiele więcej! To doskonała okazja, by spróbować tradycyjnych japońskich smaków, takich jak lody z czarnego sezamu czy czerwonej fasoli azuki. Brzmi apetycznie, prawda?

 

Zapraszamy  od godziny 10:00! Do zobaczenia na Ningyo Matsuri!

またね (Mata ne)!

 

Jeśli chcesz zostać wystawcą, skontaktuj się mailowo: targi@ningyo.org