ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

tue: 09:00 - 21:00; next sunday (08.10): non-trading day

Polski Українська

Złota loteria

News date: 20 May 2022

Czas na grę w Złotej Loterii! Szczęście może się uśmiechnąć do każdego! Co sobotę będą na Was czekać fantastyczne nagrody! Okres sprzedaży promocyjnej w loterii rusza już 21 maja i potrwa siedem długich, emocjonujących miesięcy tj. do dnia 31 grudnia 2022 r.! Do wylosowania prawdziwe sztabki złota i ponad 2 tysiące innych, atrakcyjnych nagród, w tym karty podarunkowe na zakupy w sklepach znajdujących się w naszym Centrum! Jest o co powalczyć!

 

Graj o nagrody w Złotej Loterii, bo nic tak nie poprawia nastroju, jak wygrana! Aby zawalczyć o nagrodę wystarczy zrobić zakupy w naszym Centrum za minimum 50 zł, w terminie od 21 maja do 31 grudnia, następnie zarejestrować dowód zakupu w Punkcie Obsługi Loterii w każdą sobotę przypadającą w wyżej wymienionym terminie. Natychmiast po zarejestrowaniu zakupów otrzymamy komunikat o tym, czy dopisało nam szczęście w wygranej nagrody natychmiastowych. Do wylosowania przewidziano ponad 2 tysiące nagród natychmiastowych w postaci kart prezentowych oraz stylowych kubków marki Sinsay. Odbiór tych nagród odbywa się w Punkcie Obsługi Loterii, gdzie należy okazać dowód zakupu, na podstawie którego dokonano zgłoszenia.

 

Każde zgłoszenie bierze ponadto udział w losowaniu Nagród Głównych, zgodnie z terminem dokonania zgłoszenia do Loterii. Uczestnik może wziąć udział w Loterii dowolną ilość razy, przy każdorazowym spełnieniu warunków określonych w regulaminie.

 

Loteria składa się z 3 etapów, a w każdym z nich na klientów czekają wyjątkowe nagrody. W 1 etapie Loterii do wygrania są 3 Nagrody Główne w postaci prawdziwych sztabek złota. W 2 i 3 etapie przewidziano nagrody o łącznej wartości ponad 60 tys. zł

 

 

Łączna pula nagród przeznaczonych przez Organizatora Loterii na wygrane wynosi ponad 195 tysięcy złotych.

Punkt Obsługi Loterii znajdziecie na piętrze galerii w pobliżu kina Cinema City – czynny będzie w soboty w godzinach i dniach otwarcia naszego Centrum.

 

Terminy trwania poszczególnych etapów Loterii w zakresie Nagród Głównych i daty ich losowania:

  • I etap (zgłoszenia od 21 maja do 30 czerwca 2022 r.) – losowanie 9 lipca 2022 r.
  • II etap (zgłoszenia od 1 lipca do 30 września 2022 r.) – losowanie 5 października 2022 r.
  • III etap (zgłoszenia od 1 października do 31 grudnia 2022 r.) – losowanie 4 stycznia 2023 r.

 

Regulamin loterii dostępny jest TUTAJ!