tue: 09:00 - 21:00; next sunday (27.10): trading day pl

Odkryj średniowieczne tajemnice w Focusie!

News date: 5 July 2019

O czym marzą dzieci? O niesamowitych przygodach jak z bajki! W te wakacje najmłodsi mieszkańcy Bydgoszczy i okolic będą mogli spełnić swoje marzenia. W dniach 15 lipca – 3 sierpnia nasze centrum zabierze dzieci w niezapomnianą podróż do dawnej krainy. W pełnym atrakcji „Średniowiecznym Miasteczku” na małych odkrywców czekają kreatywne aktywności, niezwykłe tajemnice i przede wszystkim – świetna zabawa!

Tego lata zapraszamy najmłodszych na bajkową wyprawę do przeszłości. W dniach 15 lipca – 3 sierpnia w naszym centrum zagości pełne tajemnic „Średniowieczne Miasteczko”,
a z nim – świat księżniczek, rycerzy, smoków i warownych zamków.

Za historyczną bramą na małych odkrywców czeka niezwykła kraina. Przez trzy tygodnie dzieci nauczą się wielu umiejętności rodem ze średniowiecza. Mali odkrywcy wezmą udział w zajęciach z projektowania koron, odwiedzą stadninę koni i tajemniczy zamek, a nawet dowiedzą się, jak dawniej wybijano monety. Uczestnicy wydarzenia zgłębią także tajniki średniowiecznych zawodów, takich jak kowal, łucznik i garncarz. Podczas zajęć
w akademiach najmłodsi będą mogli odkryć w sobie rezolutną księżniczkę i walecznego rycerza. Na wszystkich czeka również zamkowy plac zabaw.

„Średniowieczne Miasteczko” w Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy będzie dostępne w dniach 15 lipca –  3 sierpnia, w godzinach 10.00-18.00.

 

Zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 4 roku życia.