mon: 09:00 - 21:00; next sunday (01.09): non-trading day pl

Kreskówkowy Dzień Dziecka

News date: 20 May 2019

Laboratorium Dextera, Atomówki czy Johnny Bravo – te i inne kultowe produkcje Cartoon Network zobaczą 31 maja i 1 czerwca 2019 najmłodsi goście naszego centrum. Z okazji Dnia Dziecka na naszych gości czeka spotkanie z superbohaterami w wielu różnych odsłonach.

Spotkanie z superbohaterami Cartoon Network będzie główną atrakcją trwającego dwa dni wydarzenia w centrum. Z okazji Dnia Dziecka najmłodsi wraz z rodzicami będą mogli poznać kultowe kreskówki, które cieszą się niezmienną popularnością wśród kolejnych pokoleń.

Młodzi naukowcy sprawdzą swoją wiedzę i obejrzą pokazy chemiczno-fizyczne w Laboratorium Dextera. Eksperymenty będą prezentowane w ośmiu 40-minutowych blokach rozpoczynających się o każdej pełnej godzinie. W Fabryce Kubków miłośnicy Johnny’ego Bravo zaprojektują własny gadżet z najlepszymi tekstami i wizerunkiem ulubieńca, a w Fabryce Koszulek – atomówkowy T-shirt. Prawdziwą gratką dla fanów Bena będzie aplikacja Ben 10 – Hero Experience, której użytkownicy zamienią się w wybranego kosmitę, otrzymując jego moc.

Ponadto dla wszystkich, którzy jeszcze raz chcą zobaczyć swoich ulubionych bohaterów na ekranie, przygotowano pokazy w Mini Kinie 58’’. Miłośnicy kultowych superbohaterów będą też mogli zrobić sobie z nimi zdjęcia oraz wytatuować ich podobizny w kolorze w specjalnie na ten cel przygotowanym Studio Tatoo.

Zapraszamy!

Dzień Dziecka odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca br. w godzinach 11.00-19.00.