mon: 09:00 - 21:00; next sunday (21.07): non-trading day pl

Dzień Mamy w Focusie

News date: 13 May 2019

26 maja zapraszamy do naszej galerii wszystkie mamy na wspólne świętowanie pod hasłem „Między nami kobietami”. To dzień, w którym każda z Was powinna poczuć się wyjątkowo, dlatego nasze centrum przygotowało szereg atrakcji, które zapewnią relaks i doskonały nastrój.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Angelina Felchner – stylistka i doradca wizerunku, która opowie o modowych inspiracjach, trendach i prostych trikach stylistycznych podkreślających kobiecość czy osobowość. Braffiterka z salonu Change Lingerie doradzi, jak dobrać bieliznę, by czuć się w niej komfortowo – zarówno pod względem estetycznym, jak i zdrowotnym.

Upominkiem specjalnym z okazji Dnia Mamy będą też bezpłatne mini-metamorfozy, wykonane przez stylistów marki Sephora. Dobiorą oni makijaże do indywidualnych preferencji i typu urody. Podpowiedzą, jak wykonać subtelny makijaż do pracy, podkreślić brwi czy rozświetlić cerę. O manicure zadba natomiast KIMI Manicure.

Do dyspozycji pań będzie też licencjonowany trener ze Step One – sieci całodobowych klubów fitness, z którym będzie można odbyć indywidualną konsultację.

Nie zabraknie także słodkiego poczęstunku i wyśmienitej kawy!

Akcja „Między nami kobietami” odbędzie się w naszej galerii 26 maja w godzinach 13.00-18.00.  Zapraszamy!