ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

sat: 09:00 - 21:00; next sunday (21.04): non-trading day

Polski Українська

Bajkowe ferie w CH Focus

News date: 23 January 2023

W lutym zaplanowaliśmy dla najmłodszych szereg magicznych niespodzianek. W drugim tygodniu ferii nasze Centrum zamieni się w baśniową krainę, w której mali goście poczują się jak Kopciuszek, Aladyn czy Jasmine – bohaterowie uwielbianych od pokoleń bajek. Wśród atrakcji jest możliwość odwiedzenia magicznego pałacu, przejażdżka latającym dywanem czy zapozowanie do zdjęcia w zaczarowanej karocy.

 

Już wkrótce nasze Centrum na kilka dni zamieni się w miejsce pełne magii i niespodzianek. W dniach 6-11 lutego przygotowaliśmy dla młodszych i starszych gości wiele atrakcji. W bajkowym tygodniu pojawią się bohaterowie znanych i uwielbianych bajek, takich jak Kopciuszek, czy Aladyn.

 

Na wszystkich odwiedzających czekać będzie Słodki Domek oraz bezpłatne warsztaty dekorowania pierników dla dzieci. W spektakularnym Pałacu Aladyna będzie szansa spotkać Dżina, a magiczna lampa wysłucha wszystkich życzeń. Bezpłatna wystawa to okazja, aby zobaczyć, jak wygląda latający dywan, a co więcej, nie zabraknie okazji, aby zrobić sobie na nim zdjęcie. W tym magicznym świecie bajek będzie czekać też Karoca Kopciuszka oraz słoń z księgi Tysiąca i jednej nocy.

 

Bajkowe ferie będą odbywać się w naszym Centrum w dniach 6-11 lutego, w godzinach 10:00 – 18:00.

Zgłoszenia prosimy kierować telefonicznie pod nr 789 157 751 w godz. 9.00 – 15.00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.