ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

pt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (22.05): niehandlowa

English Українська

Dzień strażaka

Data dodania: 18 maja 2022

W sobotę 21 maja z okazji Dnia Strażaka czekać będzie na Państwa mnóstwo atrakcji!

 

Straż Pożarna zaprezentuje prawdziwy samochód ratowniczo-gaśniczego oraz działanie nowoczesnego sprzętu strażackiego m.in.: rozwijanie linii gaśniczej z podaniem środka gaśniczego. Strażacy pokażą jak profesjonalnie udzielić pierwszej pomocy potrzebującym, a także przeprowadzą tematyczną rozmowę z Konferansjerem na temat bezpieczeństwa.

Na najmłodszych czekać będzie akcja Mały Strażak i konkurencje pełne emocji – kurtyny wodne, napełnianie zbiornika wodą na czas oraz celowanie w tarczę strumieniem wody z hydronetki i wiele innych.

 

Wszyscy, którzy brali udział w akcji, będą mogli skosztować strażackiego przysmaku – pysznej grochówki. 

 

Na najmłodszych gości czekać będzie strefa malowania buziek przez animatorów. Na tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie, czeka świetna zabawa na placu zabaw oraz na dwóch dmuchańcach.

 

Mali artyści będą mogli wykazać się i puścić wodzę fantazji podczas tworzenia własnej przypinki. Na uczestników czeka także balonowe zoo, w którym stworzą z balonów swoich nowych przyjaciół. Po zebraniu 3 pieczątek na dyplomie Dzielnego Zucha, dla najmłodszych gości mamy podarunki w postaci odblaskowych misi!

 

Czekamy na Was w godzinach 12:00-17:00 na placu eventowym przed Centrum!

Zapraszamy!