ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.01): niehandlowa

en

Dzień Pszczoły w CH Focus!

Data dodania: 2 sierpnia 2021

Już w najbliższą sobotę 7 sierpnia zapraszamy na świętowanie Wielkiego Dnia Pszczół!

 

Dla nas Dzień Pszczół jest bardzo ważnym elementem wsparcia i pamiętania o tych wspaniałych i pracowitych owadach! Nasze centrum jest nie tylko miejscem na zakupy, ale również domem dla wielu pszczół! Na naszym dachu zamieszkało w pasiekach 360 tysięcy pszczół i to właśnie z ich powodu wspólnie spędzimy wspaniały i rodzinny czas w letnim klimacie.

W sobotę czeka na Was masa atrakcji, edukacji oraz co najważniejsze pyszny miodek!

 

Każdy klient, który zarejestruje paragon o minimalnej wartości 50 zł zgarnie najsmaczniejszy miodek w okolicy prosto z pasieki Focusa!

 

Dzień pszczoły to nie tylko pyszny miodek! Bardzo istotne jest, aby każdy wiedział jak wygląda produkcja i jak ważnym owadem dla naszego środowiska są pszczoły! Czy wiedzieliście, że podczas jednego dnia pszczoła miodna odwiedza do 100 kwiatów ?! Te i wiele innych ciekawostek z życia pszczół zostaną zaprezentowane na naszym świętowaniu. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Was na pszczelą wystawę, na której dowiedzą się wielu ciekawostek o życiu pszczół, budowy pszczoły oraz będą mieli okazję do ujrzenia mega pszczoły XXL, przy której wykonają sobie pamiątkowe zdjęcie!

 

 

Na najmłodszych i rodziców czekają:

  • Niepowtarzalna okazja do nauki produkcji miodu i pracy pszczelarza, bez opieki, którego nie byłoby nas wszystkich na akcji – warsztaty młodego pszczelarza!
  • Jak wygląda praca pszczelarza? O tym wszystkim opowie nam prawdziwy lokalny pszczelarz! Na warsztatach dzieci zobaczą prawdziwy strój do pracy oraz przymierzą kapelusze, które ochraniają twarz podczas pracy.

 

Zachęcamy do zapisów na bezpłatne warsztaty dla dzieci pod numerem telefonu 501 700 174 (codziennie w godz. 9:00 – 17:00)  lub mailowych na adres warsztatyfocus@x-5.pl.

 

Dodatkowe atrakcje to: kącik artystyczny, tworzenie świec z pszczelego wosku, degustacja miodów, balonowe zoo dla najmłodszych, strefa foto, spotkanie z Pszczółką Fokusią oraz Bydgusią i Bydgusiem.

 

Przy współpracy z Urzędem Miasta Bydgoszcz na terenie akcji pojawi się gigantyczna gra planszowa oraz ekokoło! Na wygranych czekają ekologiczne nagrody, dlatego tym bardziej nie może nikogo zabraknąć!

 

Akcja odbędzie się w sobotę, 7 sierpnia w naszym centrum na placu eventowym obok iDream.

 

Zapraszamy na wyjątkowe świętowanie Wielkiego Dnia Pszczół!