ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (08.10): niehandlowa

English Українська

Misja Loteria! Graj o 10 000 zł, do wygrania co tydzień!

Data dodania: 18 września 2023

Graj o jesień pełną zakupów!

 

Dołącz do Misji: Loteria! i graj o 10 000 zł, do wygrania co tydzień!

 

W loterii Misja: Loteria! Operacja: Wygrana! czekają na Ciebie setki nagród!

Przez ten miesiąc daj losowi jak najwięcej okazji, by się do Ciebie uśmiechnął!

 

Główna nagroda pieniężna: 10 000 zł (losowanie co tydzień)

 

Nagrody natychmiastowe: dron, robot sprzątający, czytnik e-booków, słuchawki, aparat polaroid, karta podarunkowa o wartości 50 i 100 zł oraz vouchery na zakupy w wybranych sklepach na terenie centrum handlowego.

 

A jeśli należysz do klubu #maszokazje centrum handlowego Focus Bydgoszcz możesz grać o kartę prezentową o wartości 500 zł!

 

Nagrody natychmiastowe

 

Jak grać?

 

1. Zrób zakupy za minimum 50 zł* na terenie centrum handlowego Focus Bydgoszcz.

2. Zachowaj dowód zakupu i zarejestruj go na stronie focusbydgoszcz.pl/loteria lub w kiosku loteryjnym na terenie centrum handlowego – od razu sprawdzisz, czy wygrałeś nagrodę natychmiastową.

3. Każde Twoje zgłoszenie weźmie udział w losowaniu tygodniowej nagrody pieniężnej.

4. Dołącz do klubu #maszokazje –  zyskasz szansę na zdobycie nagrody dodatkowej.

 

Weź udział: od 24 sierpnia do 23 września 2023 roku do godz. 20.00

 

Sprawdź szczegóły i regulamin loterii na www.focusbydgoszcz.pl/loteria

 

Pula nagród w każdym centrum handlowym biorącym udział w loterii jest indywidualna. Loteria promocyjna od 18 lat. Organizator: Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

 

Punkt Obsługi Loterii działa w każdy czwartek, piątek, sobotę oraz niedzielę handlową przypadające w Okresie Promocyjnym, w godzinach 12.00 – 20.00 w (z zastrzeżeniem soboty 23 września 2023 r. kiedy jest on czynny do godziny 21:00) w którym można dokonać odbioru Nagród Instant Win i Nagród Dodatkowych.

 

*Towary i usługi wyłączone z loterii: preparaty początkowego żywienia niemowląt, suplementy diety, artykuły alkoholowe, wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne, pojemniki zapasowe lub rekwizyty tytoniowe, produkty zakupione w Aptece Dr Zdrowie, Aptece Super Pharm, Aptece Dbam o Zdrowie, produkty lecznicze i wyroby medyczne, usługi bankowe, usługi pocztowe, usługi kantora wymiany walut, usługi telefoniczne, usługi telewizyjne, usługi ksero, usługi związane z grami hazardowymi, zakup kart prepaid, zakup kart podarunkowych.