pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.02): niehandlowa en

Daj włos!

Data dodania: 4 października 2019

Zapraszamy na strzyżenie włosów w szczytnym celu! 12 października w naszej galerii uruchamiamy specjalną strefę fryzjerską w ramach programu „Daj Włos!”. Włosy zebrane podczas wydarzenia posłużą do wykonania peruk dla kobiet w trakcie chemioterapii.

Fundacja Rak’n’Roll już od 10 lat zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej, działając na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Jednym z programów organizacji wspierającej kobiety w drodze do zdrowia podczas leczenia chemioterapią jest „Daj Włos!”. Dzięki niej osoby, które straciły swoje włosy w wyniku leczenia onkologicznego, mogą otrzymać wygodne i piękne peruki. W program zaangażowane są salony fryzjerskie, które wykonują profesjonalne strzyżenie tym, którzy zgodzą się oddać swoje włosy na szczytny cel.

Zapraszamy 12 października do naszego centrum handlowego, w którym wszyscy mieszkańcy miasta i okolic, bez względu na wiek i płeć, będą mogli pomóc kobietom chorującym na raka. Każdy, kto zdecyduje się na oddanie swoich włosów
w strefie DAJ WŁOS, otrzyma darmowe profesjonalne cięcie.

Warunkiem udziału w akcji jest posiadanie włosów, które spełniają kryteria pozwalające na wykonanie peruki – minimum 25 cm długości do ścięcia, nierozjaśniane niefarbowane henną. Włosy nie powinny być również po zabiegu keratynowego prostowania.

Wydarzenie odbędzie się 12 października w godzinach od 12.00 do 18.00.

Zapraszamy!