Galeria:
pon - nie: 09:00 - 21:00
Cinema City:
pon - nie: 09:30 - 22:45
Carrefour:
pon - nie: 08:00 - 22:00
Bierhalle:
pon - czw: 13:00 - 23:00; pt - sob: 13:00 - 24:00; nie: 13:00 - 21:00
Oto Sushi:
pon - czw: 11:00 - 21:30; pt - sob: 11:00 - 22:00; nie: 12:00 - 21:00
Bydgoskie Centrum Sztuki:
wt - pt: 11:00 - 19:00; sob - nie: 10:00 - 16:00
Aktualności

Weekend ze Smerfami

Weekend ze Smerfami

Zapraszamy na smerfastyczny weekend! W dniach 8-9 kwietnia nasza galeria zamieni się w zaczarowaną i pełną magii wioskę Smerfów. Dwudniowa impreza i niepowtarzalna zabawa dla dzieci „Smerfy: Poszukiwacze Przygód” będzie trwać w godzinach 11:00-18:00.

W programie:

* Wyjątkowe show z udziałem Smerfów. Na scenie profesjonalni aktorzy przedstawią „Magiczną przygodę Smerfów”, historię inspirowaną perypetiami naszych ukochanych niebieskich bohaterów. Na dzieci czeka fantastyczne multimedialne przedstawienie z piosenkami, efektami wizualnymi, wspólną interaktywną zabawą, ale przede wszystkim mnóstwo zabawy i śmiechu. W przedstawieniu aktorzy wcielą się w postaci: Smerfetki, Papy Smerfa, Osiłka, Ważniaka, Ciamajdy oraz naturalnie, Gargamela i jego wiernego przyjaciela Klakiera.

* Każdy mały uczestnik będzie miał szansę wyruszyć w pełną przygód wyprawę do Wielkiej Zaginionej Smerfowej Wioski, w której dzieci będą miały okazję zdobywać różne sprawności, korzystać z atrakcji multimedialnych, a także spróbować Smerfnych Smakołyków.

Przy każdym z pięciu domków rozlokowanych na terenie wioski (domek Smerfetki, Osiłka, Papy Smerfa, Ważniaka oraz Smerfna Kuchnia Łasucha) dzieci zdobywać będą sprawności Super-Smerfa. Każdy domek to nowe wyzwanie i nowa okazja do zabawy połączonej z nauką. Na przykład w Smerfnej Kuchni Łasucha dzieci wspólnie z animatorami przygotują niebieskie smerfne ciasteczka à la Łasuch. W domku zamieszkanym przez Papę Smerfa dzieci poznają tajniki fizyki i chemii. W domku Osiłka dzieci będą musiały wykazać się sprawnością fizyczną i refleksem podczas gier i zabaw. Na początku zabawy każde z dzieci otrzyma specjalną Kartę Super-Smerfa, na którą przyklejać będzie naklejki otrzymane po odwiedzinach w każdym z domków. Po zdobyciu pięciu sprawności dzieci otrzymają nagrodę-niespodziankę.

W czasie trwania każdej z imprez dzieci będą mogły wziąć udział w wielu konkursach z atrakcyjnymi filmowymi nagrodami. Na najmłodszych czeka też bajkowe mini-kino, w którym dzieci obejrzą wesołe przygody swoich ukochanych bohaterów oraz jedyny taki blue-wizaż, specjalne miejsce, w którym makijażyści przemienią dzieci w smerfowych bohaterów.

* Podczas imprez dzieci będą miały niepowtarzalną okazję spotkać się i przybić piątkę z… samymi Smerfami, z którymi zrobią sobie także pamiątkowe zdjęcia. Dzieci spotkają się z Papą Smerfem, Łasuchem, Smerfetką, Osiłkiem i Ważniakiem.

***
„Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” to animowana komedia dla całych rodzin. W wiosce Smerfów wszyscy mają swoje zadania. Co jednak robić ma Smerfetka? Jedyna dziewczyna w całej grupie niebieskich leśnych stworków postanawia wyruszyć na poszukiwanie koleżanek. Podczas wyprawy, w którą wybiera się ze swymi niebieskimi przyjaciółmi, oddala się poza wioskę i gubi w pełnym niebezpieczeństw lesie, a każdy ich krok śledzi Gargamel. Wyprawa Smerfów doprowadzi do odkrycia największej tajemnicy Smerfów. Film w kinach od 26 maja.

Data dodania: 28 marca 2017