Galeria:
pon - nie: 09:00 - 21:00
Cinema City:
pon - nie: 09:30 - 22:45
Carrefour:
pon - nie: 08:00 - 22:00
Bierhalle:
pon - czw: 13:00 - 23:00; pt - sob: 13:00 - 24:00; nie: 13:00 - 21:00
Oto Sushi:
pon - czw: 11:00 - 21:30; pt - sob: 11:00 - 22:00; nie: 12:00 - 21:00
Bydgoskie Centrum Sztuki:
wt - pt: 11:00 - 19:00; sob - nie: 10:00 - 16:00
Aktualności

Sekrety Zwierzaków – akcja dla dzieci

Sekrety Zwierzaków – akcja dla dzieci

Serdecznie zapraszamy na wyjątkową imprezę rozrywkowo-edukacyjną związaną z premierą komedii animowanej „Sekretne życie zwierzaków domowych”, na punkcie której za chwilę oszaleje cały świat! Już w sobotę 20 sierpnia, w godz. 11:00 – 18:00  najmłodsi będą mogli nie tylko poznać najskrytsze tajemnice zwierzaków, ale także wziąć udział w zbiórce karmy i pomóc w ten sposób potrzebującym czworonogom.

 

Mnóstwo wyjątkowej zabawy

Podczas imprezy na najmłodszych czekać będzie szereg atrakcji. Przygotowano dla nich m.in. wielki dmuchaniec-skakaniec, zespołową grę w kości, w której zmierzą się drużyny „psów” i „kotów”, przeciąganie liny czy wyjątkową foto-budkę. W Strefie Super Gier Planszowych dzieci pod okiem instruktora będą mogły bawić się w zwierzakowe gry, a w Strefie Animal Wizażu, przeznaczonej dla najmłodszych uczestników imprezy, dzieci przeobrażą się w swoich ulubionych zwierzęcych bohaterów. Dodatkowo, mali goście będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych i przygotować zabawki lub ozdoby dla swoich pupilów. Najmłodsze dzieci będą miały natomiast okazję narysować i pokolorować podobizny wybranych zwierzaków domowych. Do tego mnóstwo zabawy, śmiechu i konkursów z filmowymi nagrodami. Podczas spotkań pokazane zostaną również najzabawniejsze filmiki prezentujące sekretne życie zwierzaków domowych, nagrane przez ich właścicieli.

 

Edukacja i uczenie odpowiedzialności pod okiem specjalistów

Impreza Sekrety Zwierzaków to nie tylko zabawa, ma także silny walor edukacyjny i charytatywny. W Zwierzakowej Szkółce dzieci nauczą się rozpoznawać rasy psów i kotów, a także poznają bohaterów „Sekretnego życia zwierzaków domowych”. Ponadto, zorganizowane zostaną PSOtkania z gośćmi – specjalistami, autorami książek i programów telewizyjnych, którzy podzielą się z dziećmi sekretami zwierzęcego świata. Dzieci pod okiem specjalistów, umiejętnie łączących zabawę z edukacją i uwrażliwieniem na potrzeby zwierząt, poznają tajemnice życia pupilów. Dowiedzą się również o zwierzęcych zwyczajach oraz obowiązkach, jakie wynikają z ich posiadania. W strefie zewnętrznej w ramach cyklu Podaj łapę odbędą się spotkania z przedstawicielami lokalnych schronisk, zbiórka darów dla zwierzaków, które nie mają swego domu. Przez cały czas imprezy dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle wyjątkowego pojazdu – Van Doga. Zaplanowano także pokazy tresowanych psów.

 

Filmowy hit lata

Komedia animowana „Sekretne życie zwierzaków domowych” to murowany hit końca lata. Zwiastuny filmu podbiły serca widzów na całym świecie, bijąc rekordy oglądalności w internecie. Film zabierze nas w samo serce Nowego Jorku, do wieżowca zamieszkiwanego przez setki ludzi i ich pupilów. Jeżeli myśleliśmy dotąd, że podczas naszej nieobecności pieski, kotki, żółwiki, kanarki i inne zwierzaki nudzą się, czekając na nas, cóż, byliśmy w błędzie. Zwierzaki prowadzą wtedy swoje nieprawdopodobne, pełne przygód sekretne życie… Animowany film w polskiej wersji językowej „Sekretne życie zwierzaków domowych” wejdzie do kin 23 września.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Data dodania: 10 sierpnia 2016