Galeria:
pon - nie: 09:00 - 21:00
Cinema City:
pon - nie: 09:30 - 22:45
Carrefour:
pon - nie: 08:00 - 22:00
Bierhalle:
pon - czw: 13:00 - 23:00; pt - sob: 13:00 - 24:00; nie: 13:00 - 21:00
Oto Sushi:
pon - czw: 11:00 - 21:30; pt - sob: 11:00 - 22:00; nie: 12:00 - 21:00
Bydgoskie Centrum Sztuki:
wt - pt: 11:00 - 19:00; sob - nie: 10:00 - 16:00
Aktualności

Gok Wan w Focus Mall Bydgoszcz

Gok Wan w Focus Mall Bydgoszcz

To będzie prawdziwe święto wszystkich pasjonatów mody! 26 września br. jeden z najpopularniejszych stylistów na świecie – Gok Wan zawita do Focus Mall Bydgoszcz. Gok przeprowadzi metamorfozę trzech klientów Galerii. W czasie imprezy nie zabraknie również pokazów mody prezentujących najnowsze kolekcje jesień/ zima. Prowadzącą wydarzenie będzie popularna prezenterka Agnieszka Popielewicz, a o trendach w modzie opowie Natalia Siwiec.

Gok Wan odmienił oblicze świata mody. Przez lata w swoich programach telewizyjnych bijących rekordy popularności uczył kobiety, jak za pomocą dodatków i ubrań, które nie muszą kosztować fortuny, zmienić swój wizerunek w ciągu kilku chwil i uwierzyć w siebie. Już 26 września brytyjski stylista przyjedzie do Bydgoszczy, by przeprowadzić metamorfozy trzech klientów Focus Mall Bydgoszcz. Casting do metamorfoz rusza w drugiej połowie września. Aby wziąć udział w castingu eliminacyjnym do konkursu „Metamorfoza Goka” trzeba będzie wejść na stronę www.focusbydgoszcz.pl i wysłać zgłoszenie za pomocą aplikacji. Efekt metamorfozy klientów będzie można podziwiać na głównej scenie w dniu imprezy. Wtedy też stylista uzasadni wybór ubrań dla poszczególnych finalistów zabawy. Szczęśliwcy w nagrodę będą mogli zatrzymać odzież i dodatki wybrane przez samego Goka!

To jednak nie koniec atrakcji. Stylista przy specjalnie przygotowanym stanowisku będzie także rozdawał autografy. Poza stylizacjami Gok’a, bydgoska Galeria przygotowała także jesienno-zimowe pokazy mody prezentujące stylizacje przygotowane w oparciu o ofertę sklepów znajdujących się w Focus Mall Bydgoszcz. Prowadzącą pokazy mody będzie popularna prezenterka telewizyjna i była modelka – Agnieszka Popielewicz. Natalia Siwiec wprowadzi wszystkich w świat mody i zdradzi kilka newsów z show biznesu.

Wszystkie osoby, które w dniach poprzedzających imprezę, otrzymały okulary Gok’a od stylowych ambasadorek, będą mogły wziąć udział w grupowym zdjęciu. To właśnie dzięki tej akcji w Focus Mall Bydgoszcz będzie można zobaczyć w jednym miejscu i czasie najwięcej klonów Gok’a Wana!

Gok Wan to uwielbiany i najbardziej rozchwytywany stylista w branży. Współpracuje z największymi nazwiskami i markami ze świata mody. Popularność zyskał dzięki bijącym rekordy popularności programom „Sekrety stylu Goka” oraz „Jak dobrze wyglądać nago”. To właśnie w nim pomaga kobietom odnaleźć i zaakceptować piękno swojego ciała. Gok znany jest z tego, że nigdy nie ocenia nikogo krytycznie. Dla oczekiwanego efektu radzi kobietom, aby spojrzały w głąb swojej duszy, a dopiero później w głąb swojej szafy. Zamiast komponować stylizacje oparte wyłącznie o ubrania najlepszych projektantów mody, Gok Wan woli korzystać z ubrań i dodatków dostępnych w najpopularniejszych sklepach oferujących przystępne ceny. Tym samym kluczem będzie kierował się w czasie imprezy w Focus Mall Bydgoszcz.

Data dodania: 3 września 2015