ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa

English Українська

CZAS NA MIŁOŚĆ 

Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych, które jest znakomitym momentem na sprawienie radości zarówno drugiej połówce, jak i sobie urokliwymi prezentami. W związku z tym podpowiadamy, jakie podarunki wybrać z okazji Walentynek tak, aby chwycić za serce obdarowaną osobę. W Focus Bydgoszcz masz wybór spośród najmodniejszych i stylowych propozycji na prezenty dla najbliższych. Znajdziesz tutaj także wyjątkowe okazje, dzięki którym sprawisz uśmiech na twarzy. Zainspiruj się z Focus Bydgoszcz i daj wyraz swojej miłości! 

DLA DRUGIEJ POŁÓWKI

To kobieta, na którą zawsze możemy liczyć. Wybranka na całe życie zasługuje na wszystko to, co najlepsze. Walentynki to doskonała okazja na pokazanie jej, że jest dla nas całym światem. Wytworna bielizna ozdobiona szlachetną koronką, kuszące zmysły perfumy czy biżuteria pasująca do jej charakteru to znakomite pomysły na prezenty, które sprawią jej ogromną radość. 

DLA UKOCHANEGO

Jak miło zaskoczyć partnera w święto zakochanych? Współczesny mężczyzna ceni zarazem wysoką jakość, jak i nienaganny styl. Z tego względu minimalistyczna biżuteria z nutą nonszalancji, męski zapach nadający wizerunkowi unikatowości, a także wytworny zegarek będą trafionymi prezentami. Daj lubemu porządną dawkę radości prosto z serca. 

DLA PARY

Zainspiruj się fantastycznymi pomysłami na podarunki dla papużek nierozłączek. Jeśli ty i twoja druga połówka należycie do tych, którzy nie mogą bez siebie żyć, sprawcie sobie prezenty do pary. Uzupełniające się ze sobą perfumy damskiej i męskiej kolekcji, pasujące do siebie stylem oryginalne zegarki i biżuteria nadająca waszemu wizerunkowi indywidualność to zdecydowanie coś dla was. 

DLA DZIEWCZYNY

Nic tak nie cieszy, jak uśmiech na twarzy ukochanej. Dlatego warto dobrze wykorzystać dzień świętego Walentego i przygotować dla niej wyjątkową niespodziankę. Biżuteria lśniąca magicznym blaskiem, zapach o urokliwej woni i zmysłowa bielizna podkreślająca kobiecy powab to upominki, które zapadną w pamięci na długo.