ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

czw: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (28.07): niehandlowa

English Українська

 

Odkryj najlepsze pomysły na prezenty

 
Wielkimi krokami zbliża się jeden z najbardziej magicznych momentów w roku, kiedy spotykamy się w gronie najbliższych, aby wspólnie celebrować spędzany czas. Pragniemy obdarować ich wspaniałymi podarunkami, ale co jeśli w trakcie przedświątecznej gorączki nie mamy pomysłów na trafiony upominek? Z pomocą przychodzą prezentowe inspiracje w Focus Bydgoszcz, dzięki którym sprawisz wielką radość swoim bliskim i zamienisz tegoroczne święta w niezwykłą Gwiazdkę!
 

 

Mówią o nas

Centrum handlowe.tyle
Bardzo dobra galeria handlowa. Posiada duzo marek o wysokiej jakosci od ubran po perfumy i kosmetyki. Obsługa klienta mila i uprzejma. Doradza przy wyborze konkretnego produktu. Bardzo dobre jedzenie od kilku dostawcow. Plusem jest, że galeria posiada parking, który ma czytnik tablic rejestracyjnych i nie trzeba pobierac zadnych biletow. Oplaty dokonujemy na podstawie numerow pojazdu w galerii przy kasie. Przesympatyczna Pani Aleksandra w sklepie Wittchen, profesjonalne podejście do klienta. Obsługa na wysokim standardzie. Sklep iDream bardzo polecam . Przemiła obsługa, uprzejmość, fachowość.
5 gwiazdek, bo po prostu lubię to centrum handlowe i nie mam się tutaj do czego przyczepić.
Dobry dojazd i dostęp do parkingu.
Bardzo miłe miejsce polecam
Lepszej galerii w Bydgoszczy nie ma (między innymi dlatego że mam ją najblizej)
Amazing shopping center almost at the center of the city.
Centrum jak centrum, całkiem przyjazne użytkownikom. Parking bezpłatny 2h, do tego całkiem bogata strefa gastronomiczna i udogodnienia typu automat pralkowo-suszarkowy (nieczęsto spotykam!)
Całkiem fajna klimatyczna galeria.
Wszystko w jednym miejscu nie jestem tu zbyt często ale zawsze udane zakupy.
js_loader