ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

czw: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (28.07): niehandlowa

English Українська

 
Jesień jest już tuż za rogiem i nadszedł czas, aby zaktualizować swoją garderobę. Tak, dotarliśmy do tego punktu w sezonie w którym nasze myśli w temacie mody wędrują w kierunku jesiennych zestawów. Być może posiadasz już bazowe elementy takie jak solidne jesienne botki czy skórzana kurtka, ale co z nowymi jesiennymi trendami? Oto wskazówki na nowy jesienny sezon dotyczące tego, co warto teraz kupić.
 
 

 


 

Mówią o nas

Centrum handlowe.tyle
Bardzo dobra galeria handlowa. Posiada duzo marek o wysokiej jakosci od ubran po perfumy i kosmetyki. Obsługa klienta mila i uprzejma. Doradza przy wyborze konkretnego produktu. Bardzo dobre jedzenie od kilku dostawcow. Plusem jest, że galeria posiada parking, który ma czytnik tablic rejestracyjnych i nie trzeba pobierac zadnych biletow. Oplaty dokonujemy na podstawie numerow pojazdu w galerii przy kasie. Przesympatyczna Pani Aleksandra w sklepie Wittchen, profesjonalne podejście do klienta. Obsługa na wysokim standardzie. Sklep iDream bardzo polecam . Przemiła obsługa, uprzejmość, fachowość.
5 gwiazdek, bo po prostu lubię to centrum handlowe i nie mam się tutaj do czego przyczepić.
Dobry dojazd i dostęp do parkingu.
Bardzo miłe miejsce polecam
Lepszej galerii w Bydgoszczy nie ma (między innymi dlatego że mam ją najblizej)
Amazing shopping center almost at the center of the city.
Centrum jak centrum, całkiem przyjazne użytkownikom. Parking bezpłatny 2h, do tego całkiem bogata strefa gastronomiczna i udogodnienia typu automat pralkowo-suszarkowy (nieczęsto spotykam!)
Całkiem fajna klimatyczna galeria.
Wszystko w jednym miejscu nie jestem tu zbyt często ale zawsze udane zakupy.
js_loader