ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.05): niehandlowa

English Українська

Nowe Kolekcje – Stylowa wiosna

 
Nowe kolekcje powoli pojawiają się na sklepowych wieszakach. Z pewnością większość z nas nie może się już doczekać słonecznych dni, a co za tym idzie nowych elementów garderoby i dodatków w swojej szafie. W nowym sezonie trendy pełne są przeciwieństw. Modne są zarówno mocne akcenty (skóra, lateks, wyrazista biżuteria) jak i totalnie stonowane historie w prostym, surowym wręcz wydaniu. To dobra wiadomość, bo każdy może dopasować do swojego indywidualnego stylu to, co jest mu najbliższe bez siłowania się na to, czego w modzie nie czujemy. Poniżej kilka propozycji z najnowszych kolekcji marek prosto z Focus Bydgoszcz.
 

 


 

Mówią o nas

Dużo sklepów, polecam
Są jeszcze w Bydgoszczy inne galerie nawet większe, lecz ta wyjątkowo przyciąga więcej klientów. I ma swoistą atmosferę. Może dlatego, że leży w centrum, blisko dworca autobusowego? Niedaleko jest inna ale tamta nie ma szczęścia. Nie wiadomo dlaczego? Ale takie są fakty
Duża galeria ze zbyt duża liczbą sklepów
Bardzo dobra galeria handlowa. Posiada duzo marek o wysokiej jakosci od ubran po perfumy i kosmetyki. Obsługa klienta mila i uprzejma. Doradza przy wyborze konkretnego produktu. Bardzo dobre jedzenie od kilku dostawcow. Maja najlepsze kino w jakim bylem. Parking ma czytnik tablic rejestracyjnych i nie trzeba pobierac zadnych biletow. Oplaty dokonujemy na podstawie numerow pojazdu w galerii przy kasie. Zdecydowanie polecam odwiedzic!!!!!
Wszystko czego potrzebuje w jednym miejscu:-)
js_loader