ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa

English Українська

Letnie wyprzedaże

Ruszyły sezonowe wyprzedaże, które są doskonałą okazją, by zaopatrzyć się w letnie ubrania i dodatki w niższych cenach. Największe rabaty sięgają nawet do -50%. Letnie promocje to też dobry moment, aby pomyśleć zarówno o tych bardziej eleganckich elementach garderoby (torebka, biżuteria, biała koszula etc.) jak i typowo wakacyjnych lookach (porządne jeansy, zwiewne sukienki czy buty). Otwórz swoją szafę i zrób listę tego, czego zawsze Ci najbardziej brakuje w  kompletowaniu stylizacji. Bardzo często będą to wspomniane wyżej dodatki, szczególnie buty i torebki, które potrafią dosłownie zrobić outfit.

Przed wybraniem się na shopping koniecznie przejrzyj nasze inspiracje. Owocnych łowów!

 


 

Mówią o nas

Sympatyczna galeria 🥥🥥🥥🥥🥥🥥🥥🥥🥥🥥
Fajne sklepy w kompaktowej kubaturze , tylko ten parking niezbyt obszerny.
Wszystko git, ale ogromnym minusem jest zbyt silny zapach, który czuć w całej galerii. Jego zapach jest tak intensywny, że osoby, które zmagają się z astmą, po prostu walczą wewnątrz całego obiektu o przetrwanie, żeby się nie udusić.
Super miejsce na zrobienie dobrego zakupu do domu i nie tylko także dla siebie
Coś potrzebujesz to tu znajdziesz wszystko
Wspaniałe miejsce pracy 😜
Media Expert ,przy zakupie komórki otrzymałem niesprawną ładowarkę , po zgłoszeniu tego faktu od razu otrzymałem nową dobrą .
Każdy znajdzie coś dla siebie. Dużo sklepów odzieżowych, bogata oferta gastronomiczna, kawiarnie i kino. Jeśli ktoś lubi spędzać wolny czas w galeriach to ta na pewno przypadnie mu do gustu.
Dobra lokalizacja. Dużo sklepów . Parking.
Great shops, nice location very good transport links. Clean and tidy
js_loader