ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

czw: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (28.07): niehandlowa

English Українська

Powrót do szkoły.

 
Wszyscy wiemy, że jednym z najlepszych powodów powrotu do szkoły dla dzieciaków są zakupy, czyli wyprawka szkolna. Fajnie wybrać się na zakupy z naszym dzieckiem, w końcu to nasza pociecha najlepiej wie, co lubi, szczególnie jeśli chodzi o wybory modowe. W inspirujących kolażach poniżej znajdziesz wszystko to, co aktualnie nie tylko jest wysoko w trendach, ale też sprawdza się doskonale w codziennym użytkowaniu przez najmłodszych.
 

Szkolna wyprawka dla dziewczyn

 
Pomysłowe i inspirujące okładki zeszytów, notesów, kalendarzy zachęcają do nauki. Wybór jest naprawdę ogromny pod względem kolorów i motywów. Moda dla dziewczynek to biele, jeansy, krata, martensy, róże, ale i granaty, wszystko zależy od tego, co najbardziej lubi Twoja córka. Efekciarskie gadżet w soczystych kolorach doskonale uzupełnią każda stylizację.
 

Szkolna wyprawka dla chłopca

 
Chłopcu uwielbiają przygody, być może seria z Harrym Potterem lub kosmicznymi motywami NASA okaże się strzałem w dziesiątkę jako uzupełnienie szkolnej wyprawki? Zeszyty dedykowane konkretnym przedmiotom szkolnym nie tylko wizualnie cieszą oko, ale i praktycznie pomagają w szybkiej orientacji który zeszyt do jakiej lekcji przynależy. O ileż fajniejsza jest szkoła z takimi niebanalnymi dodatkami!