ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa

English Українська

Modny powrót do pracy

 
Przygotowując się do powrotu do pracy pomyśl o poświęceniu trochę czasu na zorganizowanie i zaktualizowanie garderoby. Świetnie dobrane do Twojego stylu stylizacje nie tylko wpłyną na lepsze samopoczucie, ale tez zwiększa pewność siebie w życiu zawodowym. Zainspiruj się zestawami poniżej z których każdy element jest kapsułowy a to oznacza, że możesz go dowolnie miksować z innymi rzeczami i dodatkami. Praktycznie i modnie, czyli najlepiej!

 

Nowoczesna klasyka

 
Dobrej jakości tkaniny gwarantują wygodę podczas wielu godzin spędzonych w pracy. Sandałki na obcasie czy też ulubione czółenka zawsze możesz z powodzeniem zastąpić sportowymi sneakersami w eleganckim wydaniu. Dodatki złote i z masy perłowej podkreślą jasna kolorystykę stylizacji a krótka crop marynarka zaakcentuje talię i doda lekkości całości.
 

W odcieniach brązu

 
Brązowy zdominował wiosenne pokazy mody i zostaje z Nami na dłużej. Warto przekonać się do tego koloru, który ma tak wiele odcieni. Świetnie nosić go bazując na różnych tkaninach – łączymy satynę, skórę, bawełnę etc. Aby dodać szlachetności stylizacji w brązowych odcieniach podkręć ja srebrnymi, wyrazistymi dodatkami. Ten kolor to także wyśmienita alternatywa dla czerni!